Про забезпечення учнів єдиним електронним квитком «E-ticket»

Під час проїзду учнями у наземному міському електротранспорті вартість квитка у 2-х видах транспорту (трамвай та тролейбус) складає 20 грн на місяць, водному – 15 грн. Для учнів кількість поїздок в міському електротранспорті упродовж місяця необмежується. На проїзд в метрополітені школярам буде надана 50% пільга від вартості проїзду до 50 поїздок на місяць.

Право пільгового проїзду для учнів шкіл застосовується упродовж навчального року ‑ з 1 вересня по 30 червня ‑за єдиним електронним квитком «E-ticket» та при наявності учнівського квитка.

Інші пільгові категорії учнів ‑ діти з багатодітних сімей, діти з інвалідністю, діти із сімей загиблих ветеранів війни (які зареєстровані у місті Харкові) ‑ отримають електронні квитки в районних управліннях праці та соціального захисту населення заїх місцем реєстрації. На теперішній час ці пільгові категорії для проїзду в міському електротранспорті та метрополітені користуються пільговими посвідченнями вставленого зразку.