SCRATCH2

Студія Коду

Конкурс БОБЕР!

Увага! ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ з 18 по 23 червня 2018 року на базі факультету економічної інформатики організовує літні школи для учнів 9-10 класів

1. Літня "ШКОЛА МОЛОДИХ ПРОГРАМІСТІВ".
2. Літня школа «СВІТ МУЛЬТИМЕДІА»
3. Літня школа «АНАЛІЗ ДАНИХ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСАМИ»
4. Літня школа «СУЧАСНИЙ БІЗНЕС - АНАЛІТИК»
5. Літня школа «FIRST CAPITAL: IT-Start UP»
Реєстраційну заявку необхідно подати до 15 червня 2018 року.
Подробиці тут

Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій

Всеукраїнське змагання - наступник Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді, яке поєднує у собі багаторічні традиції проведення олімпіад з інформаційних технологій командою Дніпропетровської області, а також Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, інформатики тощо. Конкурс полягає у вирішенні учнями 9-11 класів завдань підвищеної складності за допомогою додатків пакету офісних програм, зокрема використовуючи текстовий та табличний процесори, редактор презентацій та систему управління базами даних.

До уваги учнів 9 - 10-х класів!

Харківський національний економічний університет імені
Семена Кузнеця з метою пошуку, підготовки, відбору та залучення в Університет
талановитої молоді з 22 по 26 червня 2015 року на базі факультету
економічної інформатики організовує 4 літні школи за напрямками підготовки факультету
для учнів, що закінчили 9-10 класів. Навчання в літніх школах - безкоштовне.
Літні школи будуть проведенні провідними науково-педагогічними працівниками
відповідних кафедр. Всім слухачам, які успішно закінчать навчання, буде видано
офіційний «Сертифікат учасника літньої школи» за напрямком підготовки. Докладніше з інформацією можна ознайомитися ТУТ

Учбовий центр "Кит" пропонує заходи для школярів

Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради доводить до Вашого відома лист Департаменту освіти Харківської міської ради від 14.01.2015 №63/02-20/15 «Про проведення заходів учбового центру комп’ютерних технологій «Кит» для школярів у 2014/2015 навчальному році». Детальніше з цією інформацією можна ознайомитися в розділі "Новини школи".


Календар проведення міських учнівських турнірів та конкурсів у 2014/2015 навчальному році


Увага абітурієнтам!

Оголошується початок набору на безкоштовні підготовчі курси для школярів «Українська мова і література: базовий курс для абітурієнтів» на базі кафедри українознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
Заняття будуть проходити з 7 лютого до 11 квітня щосуботи (9.45 – 13.00) у головному корпусі ХНАДУ за адресою вул. Петровського, 25, ауд.508.

Інформація надана Методичним центром на виконання листа від 19.11.2014 № 3021/02-20/14 Департаменту освіти Харківської міської ради


Як готуватися до іспитів

/Files/images/a44618d1f411acb3b9656314b36ff33b.gif
Іспити, як і більшість явищ життя, – явище перехідне. Коли вони закінчуються, з'являється відчуття свободи, забуваються сльози, нервування, повертається спокійний сон. Але ж можна скласти іспит і з меншими втратами для власного здоров'я, отримати добрі оцінки й чекати наступного іспиту без страху та безсонних ночей.
Психологи розцінюють іспит як:
1) «перетравлювання» значного обсягу інформації, яке пов'язане з великим навантаженням на мозок;
2) серйозне емоційне напруження і велике навантаження на нервову систему;
3) оцінювання не лише знань дитини, а й її особистості.

Найоптимальніший варіант підготовки до складання іспитівРозпорядок дня
Харчуватися слід три-чотири рази на день. Мед, горіхи, молочні продукти, риба, м'ясо, овочі та фрукти забезпечать баланс необхідних вітамінів і мінералів в організмі й відновлять енергетичні витрати.
Нормальний здоровий сон і відпочинок зменшать навантаження на нервову систему. Не варто відмовлятись від звичних занять спортом – це буде своєрідним відпочинком.
Слід пам'ятати про біоритмо-логічні особливості: «сова» неефективно працює о 6 – 8 год ранку, а «жайворонок» навряд чи буде працездатним до 2 – 3 год. ночі. В усіх людей рівень біологічної активності знижений із 17 до 18 години.
Можна вживати тонізуючі препарати, наприклад, із женьшеню чи елеутерококу. Каву краще пити вранці й небагато, лише для того, щоб прокинутися (для тих, хто звик саме так розпочинати свій день). Кава підсилює нервовість і тривожний стан у невпевнених собі людей. Заспокійливі медичні препарати зовсім не потрібні, їх можна вживати лише за призначенням лікаря.


Правильна організація вивчення навчального матеріалуСпочатку слід переглянути весь матеріал і розподілити його таким чином: якщо треба вивчити 100 питань за чотири дні, то в перші два дні вивчається 70% усього обсягу, третього дня – решта, четвертого – повторюють вивчене. При цьому складні теми варто чергувати з простішими – не обов'язково вчити всі питання поспіль.
Є й деякі психологічні закономірності, які слід враховувати.
Найкраще запам'ятовується інформація, викладена на початку і наприкінці тексту. Середина зазвичай швидко «вилітає» з голови. Тому під час запам'ятовування та повторення слід приділити увагу середині тексту.
Повторювати треба не механічно, а вдумливо, зосередившись на змісті. Інформація після і «завантаження» в мозок, якщо її не повторити, утрачається на 20 – 30% упродовж перших 10 год. Щоб цього не сталося, слід прочитати текст, повторити його вдруге, через 20 хв – утретє, а через 8 – 10 год. – учетверте, і ще раз – через добу.
Тільки після цього можна бути впевненим у тому, що інформація міцно «оселилася» в голові.


Особливість «упізнавання».Дивлячись на текст, відчуваєш, що колись це все бачив, читав, отож вирішуєш, що витрачати час на це питання не варто й можна переходити до наступного. Насправді ж це – несвідомий самообман. І якщо не вивчити уважно те, що здається таким знайомим, на іспиті можна не відповісти на таке «знайоме» запитання.
Запам'ятати можна найкраще, якщо знати, що є «найближчим»: текст, рисунок, логічна схема.
Слід спробувати знайти щось цікаве у найнуднішому матеріалі, адже цікаве запам'ятовується набагато легше.
Можна готуватися до іспитів удвох, адже одна голова добре, а дві – краще. Підготовка до іспиту вдвох має свої переваги, якщо поставитися до цього серйозно й сумлінно. Учити разом не варто, а от повторювати навіть бажано. Це краще робити напередодні іспиту.
Готуватися можна й так: перший день – самостійне вивчення, другий – повторення й переказування один одному. Було б добре розділити теми за інтересами, за складністю, за ступенем засвоєння: один розповідає те, що другий раніше не вивчив.
Розповідати треба чітко, детально, емоційно. Можна проводити «репетиції» перед іспитом і наодинці: ставити собі запитання, уголос відповідати, привчатися слухати своє мовлення.


/Files/images/018263.jpgШпаргалка — річ потрібна


Використання шпаргалок на іспиті найчастіше закінчується дуже сумно. Вони потрібні лише тим, хто краще запам'ятовує матеріал при конспектуванні, – викладений коротко (у вигляді тез), він краще тримається у пам'яті. Шпаргалки зручно перечитувати перед самим іспитом, а от брати на іспит не варто.


«Спокійно, тільки спокійно»


Так завжди в екстремальних ситуаціях казав Карлсон. Слід скористатися його порадою. Адже нервують завжди ті, хто погано знає матеріал. Ті, хто зовсім нічого не знає, зазвичай спокійні. Ті, хто знає матеріал добре чи на середньому рівні, нажахані до останньої хвилини, поки не отримають оцінку. Щоб подолати свій страх, можна розповідати самому собі вивчений матеріал, начебто на іспиті. Уявіть складну ситуацію на іспиті й знайдіть із неї вихід. Поставте самі собі підступні запитання й дайте на них відповідь –переборіть свій страх ще до іспиту. Згадайте випадки свого успіху, подумки відчуйте їх іще раз.
Спробуйте вдатися до аутогенного тренування. Налаштуйтеся на те, що «у мене все вийде» й повторюйте ці слова перед сном. На іспиті не втрачайте самовладання у складний момент, хоч це й нелегко. Згадайте про почуття гумору – іноді воно виявляється і в екзаменаторів. Складіть план відповіді на іспиті – це теж заспокоює.
Кiлькiсть переглядiв: 1060

Коментарi

  • Настя Малышэва

    2013-12-21 13:36:34

    Атличная ШКОЛА N124...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.