відкриття Малих Олімпійських ігор

04.11.2011. в ХЗОШ №124 відбулося урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор. Юні учасники - учні 3-8 класів поклялися продовжувати своїми спортивними досягненнями славу Олімпійців України./Files/images/DSC00471.JPG

Серед почесних гостей свята був Майстер спорту СРСР по дзюдо Ляшуга Ю. А.. Юних спорсменів привітала директор Київська Валентина Володимирівна, вона розповіла про традиції проведення ігор у Харкові, виразила надію, що у цьому році серед призерів Малих Олімпійських обов’язково будуть і імена учнів 124 – ої школи.

/Files/images/DSC00479.JPG/Files/images/DSC00501.JPG

Справжньою окрасою свята стали виступи шкільних творчих колективів, а Олімпійський прапор поруч з прапором України став не тільки символом відкриття чудового свята, а й символом пріоритету держави – виростити гармонійно розвинене, фізично і морально досконале покоління юних українців.

/Files/images/DSC00490.JPG/Files/images/DSC00497.JPG