Військово-спортивне свято, присвячене 26 річниці Збройних Сил України

Напередодні 26 річниці Збройних Сил України в нашій школі відбулося військово-спортивне свято, яке мало за мету привітати зі святом юнаків та провести змагання між командами 10-х та 11-х класів.

Конкурс включав три етапи змагань:

перший етап – візитка класу, конкурс командирів, конкурс строю та пісні;
другий етап – підготовка прапороносної групи кожного класу;
третій етап – спортивний.

Присутніми на цьому святі були: колектив ансамблю «Однополчани» харківського гарнізонного Будинку офіцерів, керівник ансамблю полковник Попонін Анатолій Михайлович; прапороносний взвод і прапороносна група військової частини Національної гвардії України 3005, командир взводу учасник АТО лейтенант Якимчук Олександр Олександрович, командир групи лейтенант Колодницкий Володимир Володимирович, випускники школи курсанти ХУПС.

За результатами змагань місця розподілилися, таким чином:

1 місце - 11-А

2 місце – 10-А