Вітаємо переможця ХVІ міської олімпіади «Путівка в науку»

14 квітня 2018 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Департаментом освіти в рамках реалізації основних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018 – 2022 роки проведено ХVІ міську олімпіаду випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

60 учнів – переможців районних етапів – змагалися з трьох навчальних предметів – «Українська мова», «Математика», «Природознавство».

За рішенням журі, до складу якого входили викладачі КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, методисти Департаменту освіти Харківської міської ради, було визначено 29 переможців. Вони нагороджені Дипломами Департаменту освіти та подарунками.

Дипломами ІІ ступеня відзначена:

- Запліна Ніколь, учениця Харківської загальноосвітньої школи № 124 з навчального предмета «Українська мова»;

Усі учасники олімпіади отримали сертифікати та заохочувальні призи. Урочистий, святковий настрій учням створювали дитячі творчі колективи Харківської спеціалізованої школи №17 та Центру дитячої та юнацької творчості №3. Школярі із задоволенням переглянули концертно-пізнавальну програму ««Мандрівка в Країну Знань»», відвідали виставку творчих робіт гуртківців, музеї лози та історії закладу.

/Files/images/17-18/14_fevralya/20180416_112947.jpg/Files/images/17-18/14_fevralya/20180416_112859.jpg