Міжнародний круглий стіл

22 серпня 2018 року у приміщенні ХЗОШ №124 відбувся Міжнародний круглий стіл «Співробітництво з питань розвитку інклюзивної освіти: Харків-Цинциннаті», до участі в якому долучились:

Боб Херінг – експерт з інклюзивної освіти м.Цинциннаті, голова громадської організації «Партнерство міст-побратимів Цинциннаті-Харків»

Сюзан Німан - експерт з інклюзивної освіти м.Цинциннаті, заступник голови громадської організації «Партнерство міст-побратимів Цинциннаті-Харків»

Паб Клівленд – доктор наук з інклюзивної освіти м.Цинциннаті, експерт «Партнерство міст-побратимів Цинциннаті-Харків»

У ході бесіди обговорювались такі питання: стратегія інклюзивної освіти, навчальні програми для дітей з обмеженими можливостями, створення індивідуальних планів з урахуванням категорії учнів, які навчаються в інклюзивних класах, робота з батьками дітей з особливими освітніми поребами.

Галерея "Міжнародний круглий стіл «Співробітництво з питань розвитку інклюзивної освіти: Харків-Цинциннаті»"