V щорічний Харківський Фестиваль авіації

Галерея "V щорічний Харківський Фестиваль авіації"

На аеродром «Коротич» для виступів і демонстрації своєї техніки прилетіли пілоти з усієї країни.

Гості авіаційного свята спостерігали безперервні польоти, які були розбиті на тематичні підкатегорії. це польоти ладом різних типів авіатехніки, прольоти судів військової авіації України, показові стрибки парашутистів з прапорами, польоти повітряних куль.

На території фестивалю учні ознайомилися із зразками сучасної сухопутної військової техніки, техніки і обладнання рятувальників і медиків, раритетної авто- і мото-техніки, мотоциклів і спортивних мотоциклів, новинок сучасних автомобілів.

На відкритій стоянці учні отримали доступ до літаків і вертольотів, які експлуатуються на даний момент в країні, а також військовим повітряним судам ПС ЗСУ, оглянули представлені авіамоделі. Учні мали можливість отримати інформацію про конкретний літальному апараті, сфотографуватися, поспілкуватися з членами екіпажів та навіть записатися в льотну школу.

Підполковник Резник А.С.