Круглий стіл з питань профілактики підліткової злочинності

Галерея "Круглий стіл з питань профілактики підліткової злочинності"

За ініціативою районного Управління освіти, в рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право» 04 жовтня 2018 року було проведено засідання «круглого столу» з учнями шкіл №111 та №124 з попередження злочинності, правопорушень, булінгу, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

Перед учнями 9-10-х класів виступили: фахівець з соціальної роботи ЦСССДМ Московського району Бугай Л.В., лікар-нарколог КЗОЗ Шпаченко В.М., представник ХДОО «Фонду спасіння дітей і підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., старший лейтенант поліції Синєгібський М.Ю., лейтенант поліції Удовіченко К.І.

До цього профілактичного заходу було залучено 200 школярів.

Цей виховний захід у 2018/2019 навчальному році став третім в циклі круглих столів, які щорічно проводяться на базі закладів району на виконання плану спільних дій Управління освіти, навчальних закладів з СЮП, ССД, ЦСССДМ, ШВД №2, наркологічним кабінетом.