Дистанційна психолого-соціальна допомога учням (графік онлайн зустрічей з учнями) з 06.04.2020 по 10.04.2020

Шановні батьки, учні та вчителі!

В умовах карантину психологічною службою школи організовані онлай-зустрічі для учнів на платформі ZOOM.
Он-лайн-зустрічі будуть проводитись практичним психологом Лотник О.І. та соціальним педагогом Медведєвою М.О. за поданим графіком.
Практичний психолог Лотник Олена Іванівна ( закінчила національний університет ім. В.О. Сухомлинського, здобула кваліфікацію «психолог», була учасником навчального семінару «Основи психологічної допомоги. Навички психологічного консультування», пройшла навчання за освітньою програмою «Методи арт-терапії у роботі з особливими дітьми», навчання стартапу за темою «Інклюзивна технологія «Коло друзів», пройшла курс за програмою «Нейрогімнастика», курс навчання «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти» та неодноразово приймала участь у міжнародному фестивалі арт-терапії «ART-PRAKTIK»)
Соціальний педагог Медведєва Марія Олександрівна (закінчила Харківську гуманітарно-педагогічну академію, здобула II категорію з соціальної педагогіки, пройшла навчання за анти-алкогольною програмою «Сімейна розмова», приймала участь у фестивалі арт-терапії «ART-PRAKTIK»)

Щоб прийняти участь у он-лайн-зустрічах вам необхідно:

1.) встановити програму ZOOM на власному комп’ютері, телефоні або планшеті;

2.) у відповідний графіку день та час перейти за поданим посиланням або підключитися самостійно за ідентифікатором та паролем. Для якісної роботи необхідно на пристрої мати камеру та мікрофон.

Метою цих зустрічей буде психологічна підтримка учнів в умовах карантину.

На заняттях учні зможуть поспілкуватися, познайомитися зі способами контролювати свої негативні емоції, навчаться боротися зі стресом, тривожністю та страхами, підвищать впевненість в собі та своїх силах,розвинуть навички емоційної саморегуляції та позитивного мислення, активізують творчий потенціал та креативність.

Також Ви можете записатись на індивідуальну онлайн-консультацію на платформі ZOOM з практичним психологом Лотник О.І. за електронною адресою : psyho_school124@ukr.net та отримати компетентну консультацію он-лайн з питань, що Вас хвилюють.