Он-лайн курс про організацію інклюзивного середовища «Школа для всіх»

Автори проєкту «Навчаємось разом» спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України пропонують безплатний онлайн-курс про організацію інклюзивного освітнього середовища «Школа для всіх».
У онлайн-курсі педагоги знайдуть відповіді на запитання:
•Як створити й підтримувати інклюзивне освітнє середовище?
•Які інструменти, методи та підходи допоможуть учителям успішно навчати багатоманітні класи?
•Як ефективно будувати взаємодію з колегами та батьками?
•Як планувати урок в умовах інклюзивного навчання, щоб усі учні досягали навчальних результатів?
У курсі є відеоролики з практичними порадами, додатки з прикладами, практичні завдання й підсумковий іспит. Також відкрито форум для підтримки комунікації з учасниками.
Після успішного завершення навчання слухачі/-ки курсу отримають сертифікат на 30 академічних годин.