Для зарахування до закладу необхідні наступні документи:

1. Заява батьків.

2. Копія свідоцтва про народження та оригінал.

3. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду (форма №086-1/0) та карта профілактичних щеплень (форма №063/0)

Увага!

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти (https://school.isuo.org/) за покроковою інструкцією ви маєте можливість подати заяву на зарахування дитини до 1-го класу на 2023/2024 н.р.
Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її необхідними документами.

Інструкція для батьків щодо електронної реєстрації до 1 класу

Оригінали документів можливо буде надати у ЗЗСО директорові за графіком:
Вівторок та середа з 15:00 до 17:00
П’ятниця з 10:00 до 13:00
Якщо виникла проблема із сайтом, Ви можете подати заяву на ім'я директора школи на E-mail школи

sch124@kharkivosvita.net.ua