Про зарахування учнів до 1 класу:

Шановні батьки, прийом до перших класів буде здійснюватися без конкурсного відбору

/Files/images/2022-23_nr/Снимок экрана (849).png

Заява батьків,
копія свідоцтва про народження,
оригінал медичної довідки 086-1/0

Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на закріпленій території обслуговування (мікрорайон)

Дізнайтесь, за якою школою закріплено ваш будинок. Для цього зверніться до школи.

Територія обслуговування – не зобов’язання, а гарантоване право

Якщо ви бажаєте відвідувати школу, закріплену не за вашим місцем проживання, потрібно залишити заяву на вільні місця в обраному закладі/закладах

Заяви до шкіл на вільні місця подають всі охочі незалежно від місця проживання (іншого району/міста)

Якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць, педагогічна рада школи прийматиме рішення щодо способу їх заміщення, про що ви дізнаєтесь в обраній школі.