/Files/images/20181223004916-6355.png

Нормативна база соціального захисту дітей

/Files/images/yJrFPO2F68Q.jpg

Щоб поставити на облік в школі дітей наступних категорій потрібно такі документи, як:

Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування

- ксерокопії свідоцтва про народження або по досягненні 16-річного віку паспорту (1, 2, 11 сторінка) дитини;

- ксерокопія ідентифікаційних кодів дитини та опікуна/піклувальника, єдиного квитка, паспорту опікуна/піклувальника (1, 2, 11 сторінка);

- ксерокопія свідоцтва про смерть батьків, рішення райвиконкому/суду про призначення опіки, про закріплення житла та/або майна, рішення судів з різних питань (наприклад, про позбавлення батьківських прав), довідки про наявність житла, майна;

Діти-напівсироти

- ксерокопії свідоцтва про народження/паспорту дитини, ідентифікаційного коду дитини, свідоцтва про смерть одного з батьків;

Діти, реєстрація яких проведена згідно зі ст.135 Сімейного Кодексу України (зі слів матері)

- ксерокопії свідоцтва про народження/паспорту дитини;

-ксерокопія ідентифікаційного коду дитини;

-ксерокопія довідка з відділу реєстрації актів громадянського стану про те, що реєстрація дитини проведена згідно зі ст.135 Сімейного Кодексу України.

Діти, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

-ксерокопії свідоцтва про народження/паспорту дитини;

-ксерокопія ідентифікаційного коду дитини;

-ксерокопія посвідчення, що підтверджує статус дитини, постраждалої внаслідок аварії на ЧАЕС.

Діти з особливими освітніми потребами

-ксерокопії свідоцтва про народження/паспорту дитини,

-ксерокопія ідентифікаційного коду дитини,

-ксерокопія посвідчення, що підтверджує статус дитини-інваліда (з поновленим терміном) або медичного висновку про встановлення статусу «дитини-інваліда».

Діти з багатодітних родин

- ксерокопії свідоцтва про народження/паспорту дитини;

-ксерокопія ідентифікаційного коду дитини;

-ксерокопія посвідчення, що підтверджує статус дитини;

-довідка про склад родини видана житловою організацією.

Діти з малозабезпечених родин

- ксерокопія свідоцтва про народження/паспорту дитини;

- ксерокопія ідентифікаційного коду дитини;

- ксерокопія довідки з управління соцзахисту про те, що родина отримує допомогу як малозабезпечена.

Діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, журналістів, шахтарів, які загинули під час виконання посадових обов’язків

- ксерокопія свідоцтва про народження/паспорту дитини;

- ксерокопія ідентифікаційного коду дитини;

- ксерокопія посвідчення, що підтверджує статус дитини.