Рятувальники та освітяни підписали Меморандум про розвиток руху юних рятувальників-пожежних

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з підростаючим поколінням щодо попередження травматизму невиробничого характеру та виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності в умовах воєнного стану у закладі освіти організовано роботу дружин юних рятувальників-пожежних.

Розроблено Положення про дружину юних рятувальників-пожежних закладу освіти.

Відповідальна за організацію та роботу дружин юних рятувальників-пожежних школи - Мінчукова Лідія Ігорівна.

/Files/images/2022-23_nr/ДЮП.jpg

Маєш бажання стати частиною команди юних рятувальників та рятувальниць?

Твій вік від 6 до 17 років? Тоді не вагайся, скануй qr-код та заповнюй анкету. Звісно, можеш попросити батьків тобі у цьому допомогти.

Топ-5 причин, чому варто долучитися до нашого руху юних-рятувальників:

- участь у тематичних заходах, творчих зльотах, челенджах на протипожежну та протимінну тематику;

- створення стильного, графічного / відео-контенту та публікування в соціальних мережах, сайтах;

- екскурсії до пожежно-рятувальних підрозділів (+селфі з героями без зброї), класів безпеки, музеїв, виставок на протипожежну та протимінну тематику;

- участь у спортивних змаганнях, рятувальних квестах, майстер-класах, фестивалях;

- можливість спільно з рятувальниками проводити цікаві заходи та заняття з однолітками, друзями та батьками.

Та ще багато цікавих подій від надзвичайників.

Анкета створена для батьків та їхніх дітей, які мають бажання стати юними рятувальниками та рятувальницями Харківщини.

ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Рух юних пожежних-рятувальників набирає обертів, «Навчивсь сам! – навчи молодших»