/Files/images/19-20/IMG_20200504_155454.jpg

СВІДКІВ ПОДІЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВСЕ МЕНШЕ, ПРОТЕ НАША ПАМ'ЯТЬ НЕ ДАЄ ЗМАРНІТИ ЖОДНІЙ ГЕРОЇЧНІЙ СТОРІНЦІ ІСТОРІЇ ПЕРЕМОГИ НЕ ТІЛЬКИ ЗАВДЯКИ ПОЖОВКЛИМ ФРОНТОВИМ ЛИСТАМ ТА СТАРИМ ФОТОГРАФІЯМ, ОРДЕНАМ ТА МЕДАЛЯМ ВЕТЕРАНІВ, ВОЄННИМ ПІСНЯМ ТА СПОГАДАМ СВІДКІВ, А Й ЗАВДЯКИ ПРОВЕДЕННЮ ТАКИХ СПІЛЬНИХ ГРОМАДСЬКИХ ЗАХОДІВ.

ВАЖЛИВО, ЩО САМЕ ДІТИ І МОЛОДЬ СТАЮТЬ ІНІЦІАТОРАМИ БАГАТЬОХ ЗВОРУШЛИВИХ АКЦІЙ. ЦЕ СВІДЧИТЬ ПРО ТЕ, ЩО ЕСТАФЕТА ПАМ'ЯТІ В НАДІЙНИХ РУКАХ НАЩАДКІВ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ.

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #124 ПІДТРИМУЄ ІНІЦІАТИВУ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ГЕННАДІЯ КЕРНЕСА ТА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО СТАРТ ОСВІТЯНСЬКОЇ АКЦІЇ «Естафета ПАМ’ЯТІ», У РАМКАХ ЯКОЇ В КОЖНОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ДИСТАНЦІЙНО ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ СВЯТКУВАННЮ 75-РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ ТА ВШАНУВАННЮ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ.

Привітання з Днем Великої Перемоги від учнів 1-Б класу ЗОШ №124 м. Харків

Логвиненко 7 Б Перемога2020

Віртуальна галерея малюнків «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

"Пам'яті жити у віках" ХЗОШ №124 Лазаренко Володимир 5-Бклас та Лазаренко Катерина 2-Б клас

Конкурс читців. Лазаренко Володимир 5-Б клас та Лазаренко Катерина 2-Б клас.

Конкурс читців. Ремньова Інесса 5-А клас.

Конкурс читців. Марюхнич Владислав 6-В клас.

Конкурс читців. Волкова Софія 6-В клас.

Конкурс читців. Сало Володимир 6-А клас

Конкур читців. Ротай Михайло 3-А клас.

Тих років не згасне слава. 3-В клас

Вітальні відеолистівки 1-Г клас.

Вітальні відеолистівки «Низький уклін Вам, ветерани». Животова Поліна 2-Г клас.

Вітальні відеолистівки «Низький уклін Вам, ветерани» Животова Поліна 2 Г клас

Вітальні відеолистівки «Низький уклін Вам, ветерани». Кондратенко Єлизавета 6-В клас.

Вітальні відеолистівки «Низький уклін Вам, ветерани». Філатов Трофім 6 б клас

Конкурс проектів "Мій дід/прадід герой"

Тих років не згасне слава 3-Б клас.