З нового навчального року в нашій школі почалось впровадження інклюзивного навчання за проектом„Рівний – рівному”.

Діти з обмеженнями в русі отримали можливість до свого класу і навчатися з однолітками.
13 вереснядо школи завітали почесні гості:
• Кернес Геннадій Адольфович, виконуючий обов’язки міського голови м. Харкова
• Деменко Ольга Іванівна, директор Департаменту освіти Харківської міської ради.• Горбунова-Рубан Світлана Олександрівна, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології і політології Національної юридичної академії ім.Ярослава Мудрого, начальник Управління праці та соціального захисту населення Харьківської міської ради
• Гресь Оксана Володимирівна, начальник управління освіти Московської районної в місті Харкові ради.
Вони цікавились ходом реалізації даного проекту.