Літвінова Ольга Василівна.

Вчитель інформатики, спеціаліст І категорії

/Files/images/foto_shmo/17_resize.JPG

Освіта: вища, Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди
Педагогічне кредо: «Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити». Плутарх
Тема, над якою я працюю: «Використання інтернет-технологій на уроках інформатики»
Досягнення :
  • 2004 н. р. Аврамов Олексій посів ІІ місце, Соловей Олександр І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
  • 2003-2004 р. - нагороджена грамотою Управління освіти Московської районної ради м. Харкова за якісну підготовку учнів і активну участь в організації та проведенні районних олімпіад.
  • 2005 р. - нагороджена грамотою ХЗШ № 124 за участь в обласному конкурсі «Школа року - 2005» та перемогу в номінації «Вчитель XXІ століття – фахова компетентність, творчість, гуманність»
  • 2005 році – Соловей Олександр посів ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;
  • 2006 р. - нагороджена грамотою ХЗШ № 124 за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня Вчителя
  • 2008 р. – отримала Сертифікат за участь у семінарі «Застосування тестових форм у навчальному процесі і для об’єктивної оцінки навчальних досягнень»
  • 2011 р. - налаштування шкільної локальної мережі, допомога адміністрації школи при складанні рейтингу і моніторингу навчальних досягнень учнів.
  • адміністрування шкільного сайту
  • 2012 р. - Подяка команді ХЗШ №124 за участь у VІ Кубку Харкова з пошуку в мережі Інтернет
  • 2012 р. -Лауреат конкурсу «Учитель року-2013 у номінації "Інформатика", нагороджена Грамотою управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради.
Кабінет інформатики № 28:

кабінет інформатики

Усі комп'ютери об'єднані у локальну мережу та мають вихід у Глобальну мережу Інтернет.
Корисні посилання:
Форум інформатиків України http://informatic.org.ua/
Інформатика для всіх-Сайт призначений для тих, хто вивчає інформатику у школі, та для всіх тих, хто цікавиться інформатикою
Методичні матеріали з інформатики ----- WWW.UA5.ORG

Світ ПК: Учитель-учителю http://www.svit-pk.cpto1.vn.ua/index.php