/Files/images/infa_ua.png

Безкоштовне харчування молоком.

На підставі рішення 35 сесії Харківської міської ради від 29.07.2009 № 177/09 "Про внесення змін до рішення 30 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 30.12.2008 № 401/08 "Про міський бюджет міста Харкова на 2009 рік", наказом управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради від 25.08.2009 № 100 "Про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти комунальної форми власності м.Харкова з 01 вересня по 31 грудня 2009 року" з метою організації повноцінного, якісного харчування учнів та вихованців у закладах освіти у,учні 1-х класів забезпечуються безкоштовним харчуванням молоком із розрахунку вартості 1,10 грн. на день на одного учня.

Витяг з наказу № 313 від 27.07.2009 року

Рекомендації батькам учнів в умовах тимчасового призупинення навчального прцесу:

1. Для підтримання позитивного емоційного стану та змістовного наповнення дозвілля дітей дошкільного та молодшего шкільного віку:
  • дотримуватися встановленого режиму дня;
  • урізноманітнювати ігрові, рухливі, розвивальні види діяльності;
  • читати та обговорювати дитячі літературні твори;
  • створювати умови для занять дітей образотворчої діяльності (малювання, розфарбовування, ліплення тощо);
  • повторити завдання, що раніше виконували діти у зошитах - прописах;
  • контролювати час перебування дитини біля комп'ютера( не більше 12 хвилин), телевізора.
2. Організовувати повторення дітьми молодшого шкільного віку раніше вивчених тем, таблиці множення, виконання вправ, розвиток навичок усної лічби.3.Здійснювати контроль за виконанням дітьми роботою ( прослухати переказ змісту художніх творів, перевіряти виконання письмових завдань, ставити запитання, подані у підручнику після творів та текстів параграфів)Також звертаємо увагу батьків, що час, відведений для навчання удома, повинен кожного дня становити для учнів:
2-го класу - не менше 45 хв.;
3-го класу - не менше 1 год. 10 хв.;
4-го класу - не менше 1 год, 30 хв.;
5-6-го класів - не менше 2 год. 30 хв.;
7-9-х класів - не менше 3 год.;
10-11-х класів - не менше 4 год.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1996 р. № 1004, рішення батьківських зборів (протокол від 19.09.2007 р. №1) у школі запроваджена шкільна форма та заборонено використання мобільних телефонів під час навчального процесу.

/Files/images/47664483.jpg Кількість комп’ютерів, для яких встановлюється з’єднання з мережею Інтернет, зростає кожного дня. Водночас як серед корпоративних, так і серед домашніх користувачів дедалі поширенішим стає підключення до високошвидкісних каналів. Це означає, що все більше дітей отримують можливість працювати в Інтернеті, а отже, надзвичайно актуальною стає проблема безпеки наших дітей у Всесвітній мережі. Оскільки від самого початку мережа Інтернет розвивалася неконтрольовано, тепер у ній міститься величезний обсяг інформації, серед якої багато небезпечної. У зв’язку з цим, а також тому, що вік, в якому людина починає працювати з Інтернетом, стає дедалі молодшим, постає проблема захисту дітей.

А хто їм у цьому допоможе, як не їхні батьки?

ПОРТАЛ ДЛЯ ДІТЕЙ, БАТЬКІВ, УЧИТЕЛІВ http://www.onlandia.org.ua