/Files/images/19-20/виховна робота.jpg

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

/Files/images/19-20/пріоритетні напрямки вр.png

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників.

/Files/images/19-20/напрямки вр.png

Включають у себе:

1. Календарні та традиційні шкільні свята
  2. Заходи,конкурси
  3. Міські заходи щодо втілення національної програми "Діти України", "Коплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності", "Програми профілактики ВІЛ-інфекції", "Національної програми відродження та розвитку українського козацтва", заходи щодо зміцнення моральності та здорового способу життя

Конференція «Психолого-педагогічні аспекти роботи вчителя: класне керівництво та виховна робота»

Кiлькiсть переглядiв: 2056