/Files/images/2016-2017/P61025-140616 ез.jpgРЕЗНІКОВА ЛЮДМИЛА ЧЕСЛАВІВНА

Народилася 05 травня 1959 рокув мальовничому селищі Речиця Столінського району Брестської області, Білорусь. Ще змалку мріяла стати вчителем, щоб нести знання наступним поколінням, а в школі захопилася біологією. Тому, отримавши атестат, без зайвих роздумів спрямувала всі сили на втілення в життя своєї доленосної мрії.

У 1977 році вступила до Мінського державного педагогічного інституту імені М.Горькогона хіміко-біологічний факультет. Студентські роки були наповнені участю у конференціях, виставках, конкурсах. Так, у 1981 році одержала перемогу на республіканській студентській олімпіаді з біології і стала учасницею всерадянської олімпіади.

З 1982 року після закінчення інституту три роки працювала вчителем хімії та біології в Даниловічській середній школі Мінської області. У 1985 році вийшла заміж і переїхала жити до Харкова. З того часу і до сьогодні працюю в ХЗОШ №124. Понад 20 років очолюю шкільне методичне об'єднання вчителів хімії та біології.

Моє творче кредо: "Даруй себе дітям і пам’ятай: кожен учень неповторний".

Блог учителя