День Соборності України

22 січня 2016 року Харківська загальноосвітня школа № 124 відзначала День Соборності України. Учні навчального закладу були активними учасниками флеш-мобу «Україна – наша Батьківщина», круглого столу «Ми – діти України». На виховних годинах розглядали історію вишиванки, говорили про козаків, визначали історію державних символів.

Головна мета всіх заходів - поглибити знання учнів з історії виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики, викликати інтерес до вивчення історії України. Червоною стрічкою на всіх виховний заходах в нашому навчальному закладі лунали такі слова:
Любіть Україну, як сонце любіть,
Як вітер, і трави, і воду,
В годину щасливу і в радісну мить,
Любіть у годину негоди!
Любіть Україну і сні й наяву,
Вишневу свою Україну.
Красу її вічну, живу і нову
І мову її солов’їну.
( В.Сосюра)