Години психолога "ДІВЧАТА+ХЛОП'ЯТА=ДРУЖБА"

Базуючись на одній з важливих технологій навчання здоров’ю – статеве виховання учнів, були проведені години психолога для учнів 3-х класів «Дівчата+Хлоп’ята=Дружба», задачами яких є допомогти дітям усвідомити відмінності в їх ставленні до представників своєї та протилежної статі; сприяти отриманню досвіду співпраці та конкуренції в ситуації міжстатевої взаємодії; сприяти формуванню у дівчаток і хлопчиків позитивних установок по відношенню один до одного в ході спільного ухвалення групового рішення.

/Files/images/sotsslujba/1..jpg/Files/images/sotsslujba/3.jpg /Files/images/sotsslujba/4.jpg/Files/images/sotsslujba/5.jpg

Більш детально з годинами психолога можна ознайомитися в розділі Психологічна служба "Психологічні тренінги".