«Учень року-2016»

18 травня у школі відбулося щорічне свято обдарованих - «Учень року-2016».
На святі вшановували вчителів та учнів, які гідно представили школу на олімпіадах, конкурсах та турнірах різних рівнів. Приємно відзначити, що в цьому навчальному році Главчева Дар’я, учениця 11 класу, отримала перемогу на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН (секція «Хімія»); Тітаренко Андрій, учень 10 класу, отримав перемогу у складі команди юних істориків на ХVІІІ Всеукраїнському етапі них істориків та отримав Диплом «Кращий полеміст»; Овсянніков Роман, учень 9 класу, на обласному етапі став кращим у конкурсі-захисті робіт МАН (секція «Фізика»); Андрієнко Анна, учениця 4 класу, посіла ІІ місце в І (районному) етапі ХІV міської олімпіади «Путівка в науку» (навчальна галузь «Українська мова»).

Бурхливими оплесками присутні на святі вітали кращих учнів та вчителів школи, які вибороли у загальній сумі 29 перемог у І (районному) етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін та 6 перемог у конкурсі-захисті робіт МАН. р Київська Валентина Володимирівна, директор, щиро вітала учнів та нагороджувала їх подарунками, вручала Подяки батькам.