Відкриття стадіону ХЗОШ №124

Галерея "Відкриття стадіону ХЗОШ №124 "

2 вересня 2016 року за участю Терехова І.О., першого заступника Харківського міського голови, депутата ХМР, Деменко О.І., директора Департаменту освіти ХМР, Товкуна О.М., голови Адміністрації Московського району, депутата Харковскої міської ради, Гресь О.В., начальника районного Управління освіти, інших почесних гостей, педагогів, учнів школи, їх батьків, мешканців мікрорайону відбулося урочисте відкриття новозбудованого стадіону в Харківській ЗОШ №124.

Після параду чемпіонів – 120 найкращих спортсменів шкіл Московського району – проведено товариський матч з футболу між дитячою командою та командою, до складу якої увійшли депутати Харківської міської ради Товкун О.М., Артикуленоко О.В., Гагарін В.В. та інші. А учні школи №124 стали найактивнішими вболівальниками цього матчу.

Свято запам’ятається всім своєю чудовою атмосферою і гарним настроєм, який створили дітям і дорослим організатори заходу, за що їм щиро вдячні всі присутні.