Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

В нашій школі триває місячник “Увага! Діти на дорозі!”

Мета проведення цього комплексу профілактичних заходів – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи.

Літні канікули добігли кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ зновупобільшає маленьких пішоходів. Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правилсамі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

/Files/images/Uvaga.jpg

«Увага! Діти на дорозі»

В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» у ХЗОШ №124 проводяться профілактичні заходи.

Головною метою яких є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах. Серед учнів школи проводяться конкурси малюнків та плакатів «Безпека – це життя!», виховні години та тематичні уроки, театралізовані зустрічі.