ХІХ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Відповідно до листа МОН від 12.10.2018 № 1/9-624 “Про проведення ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика” розпочався ХІХ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Головна його мета – підвищення інтересу учнів до вивчення української мови, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу, пошук талановитих учнів, підтримка та розвиток творчих здібностей дітей.

Традиційно перший етап цього конкурсу у нашій школі стартував 30 жовтня 2018 року, напередодні Дня української писемності та мови. За перемогу змагалися 12 четвертокласників. Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють творити і фантазувати.

Галерея "ХІХ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика"