До Міжнародного дня людей із інвалідністю

3 грудня суспільство відзначає Міжнародний день людей із інвалідністю.

Цей день не є святом, але він несе покликання привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Цей день є нагадуванням людству про те, що ми всі є унікальними особистостями. А щоб побачити це, люди повинні бути чуйними та толерантними.

Тож, з цієї нагоди, педагоги та учні Харківського ліцею №124 організували виставку-роздум творчих робіт на тему «Безбар’єрність майбутнього очима дітей»

Учні нашого закладу впевнені, якщо кожен з нас проявить чуйність, уважність і толерантність один до одного, це допоможе полегшити життя людей з інвалідністю, створити майбутнє, у якому люди не будуть виключені з суспільства через проблеми із здоров’ям.

Бажаємо, щоб усі люди з особливими потребами мали стійкість, оптимізм, здоров’я та мали можливість реалізувати свої плани, ідеї та мрії!