Місячник правової освіти. Тренінг з медіаграмотності "Фейки та маніпуляції в умовах війни"

09 лютого 2024 р. для учнів 10-х класів було проведено тренінг з медіаграмотності на тему " Фейки та маніпуляції в умовах війни" в колаборації з Обласною дитячою бібліотекою для дітей.

Правовий захід складався з двох частин: теоретичної та практичної. Учні мали можливість ознайомитися з термінами" фейк", "маніпуляції", "медіа", "мова ворожнечі" та з історіями перших телефейків. Також були запропоновані рекомендації , щодо перевірки сучасної інформації.

Друга частина допомогла учням перевірити свої знання на практиці, визначаючи запропоновані новини фейком чи правдою. Активність учнів ще раз показала актуальність цих знань та вміння використовувати знання в житті.

Дякуємо організаторам заходу!