Атестація школи

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 24.07.2001 № 553 “Про затвердження порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів”, відповідно до Програми державної атестації загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів у Харківській області у лютому 2010 року проведено атестацію Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області.
Школа провіла відповідну підготовку і успішно пройшла всі етапи атестаційної експертизи.
Згідно з рішеннями регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 30.04.2010 № 3/20 Харківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області визнана атестованою із загальним коефіцієнтом результатів діяльності Кзаг. = 50,58, достатній рівень, за статусом загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, з природничо-математичним напрямом (хіміко-біологічним профілем), філологічним напрямом (профілем української філології), універсальним (безпрофільним).
Підтверджено право видачі документів про освіту державного зразка нашій школі за освітнім рівнем повна загальна середня освіта.