Інформатичний брейн-ринг - це цікаво та пізнавально!

Висловлюємо подяку вчителю інформатики Літвіновій Ользі Василівні та вітаємо команду учнів 10-Б класу, яка посіла почесне 4 місце серед 8 команд-учасниць інформатичного брейн-рингу, який проходив в рамках науково-методичного заходу "Тиждень інформатики - 2015" в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди!
Капітан команди Барсага Філіпп, члени команди Осинська Дар'я, Криворучко Марія, Приходько Руслан, Подаруєв Олександр та Осипчук Роман проявили достатні знання, кмітливість, вміння працювати в команді, генерувати нові ідеї, дізнались багато цікавих та пізнавальних фактів, пов'язаних з наукою Інформатикою.
Учні нагороджені Грамотою та отримали солодкі призи.

25.03.2015 Інформатичний брейн-ринг

25.03.2015 Інформатичний брейн-ринг25.03.2015 Інформатичний брейн-ринг25.03.2015 Інформатичний брейн-ринг